Biz Kimiz ?

Grupen Temizlik & Danışmanlık & İnşaat


Ülkemizde TEMİZLİK & DANIŞMANLIK & İNŞAAT faaliyetleri sektörü çok uzun yıllara dayalı bir geçmişe dayanmaktadır. GRUPEN TEMİZLİK & DANIŞMANLIK & İNŞAAT bu sektörlere uzun yıllar hizmet vermiş firmalardandır.
Kurulduğu zamandan bugüne kadar edindiği tecrübesiyle mutlak kaliteyi esas alan bir anlayışla hizmet veren GRUPEN TEMİZLİK & DANIŞMANLIK & İNŞAAT , Türkiye’nin önde gelen kişi ve kurumlarına hizmet vermektedir.

GRUPEN TEMİZLİK & DANIŞMANLIK & İNŞAAT yapımı üstlenilecek işlerin, risk analizinden başlayarak projelendirme, personel, ekipman, montaj, yazılım ve teknik destek hizmetleri’ni eğitimli ve tecrübeli personeli ile kendi bünyesinde sağlayarak hizmet vermektedir.

GRUPEN TEMİZLİK & DANIŞMANLIK & İNŞAAT, projelerinde Dünyanın önde gelen aynı sektörlerdeki sağlayıcı ve üreticileri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Böylece uygulanan projelerde tecrübesi ve teknolojiyle üretilen hizmet ve ürünlerin birleşimi ile optimum verim ve fayda oluşturulmaktadır. GRUPEN TEMİZLİK & DANIŞMANLIK & İNŞAAT olarak tek hedefimiz ihtiyaçlarınıza tam çözüm ve memnuniyetinizdir.


GrupenTemizlik Tanıtım Videosu

Misyonumuz ;


İş ve günlük hayatta yüksek kaliteyi sağlamak, verilen hizmetlerde öncü olmak amacı ile sistemimizi sürekli yenilemek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.


Vizyonumuz ;


Hizmet verilen sektörde meydana gelebilecek ihtiyaçları;

  • Önceden tespit etmek,
  • Tespit edilen ihtiyaca uygun ve hızlı çözüm bulmak,
  • Gelişen teknolojiye uyum sağlamak,
  • Hizmet veren personelin sürekli kendilerini geliştirmesini sağlamak, bunun için personeli üst düzey motive ederek hizmet içi ve dışı refahlarını sağlamak.